JHM0624S15
XP PowerXP Power
JHM0624S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JHM0624S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 6W
Podatkovni listi: JHM0624S15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JHM0624S15
Številka dela JHM0624S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2709 pcs Podatkovni list JHM0624S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 20V Napetost - Vhod (maks.) 30V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija JHM Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 20V - 30V Input
Tok - izhod (maks.) 400mA Aplikacije Medical