JCM3048S12
XP PowerXP Power
JCM3048S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCM3048S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 30W
Podatkovni listi: JCM3048S12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCM3048S12
Številka dela JCM3048S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2270 pcs Podatkovni list JCM3048S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm)
Serija JCM30 Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-3715 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 2.5A