JCM1512D12
XP PowerXP Power
JCM1512D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCM1512D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Podatkovni listi: JCM1512D12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCM1512D12
Številka dela JCM1512D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3167 pcs Podatkovni list JCM1512D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija JCM Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-2027-5 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 625mA, 625mA
Nadzorne funkcije Enable, Active High Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
JCM1512S12
JCM1512S12
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Na zalogi: 3426 pcs
Prenesi: JCM1512S12.pdf
RFQ
JCM1512S15
JCM1512S15
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 15W