JCK5012S3V3
XP PowerXP Power
JCK5012S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCK5012S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Podatkovni listi: JCK5012S3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCK5012S3V3
Številka dela JCK5012S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 33W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1174 pcs Podatkovni list JCK5012S3V3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja 6-DIP Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.45" H (50.8mm x 25.4mm x 11.4mm)
Serija JCK50 Moč (Watts) 33W
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 1470-4234
delovna temperatura -40°C ~ 95°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Aplikacije ITE (Commercial)