JCK4012D15
XP PowerXP Power
JCK4012D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCK4012D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Podatkovni listi: JCK4012D15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCK4012D15
Številka dela JCK4012D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1300 pcs Podatkovni list JCK4012D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JCK Moč (Watts) 40W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-2011-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 92%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.33A, 1.33A 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 1.33A, 1.33A