JCK3012D15
XP PowerXP Power
JCK3012D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCK3012D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Podatkovni listi: JCK3012D15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCK3012D15
Številka dela JCK3012D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1948 pcs Podatkovni list JCK3012D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JCK Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 91% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 1A, 1A Nadzorne funkcije Enable, Active High