JCK1524S15
XP PowerXP Power
JCK1524S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCK1524S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 15W
Podatkovni listi: JCK1524S15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCK1524S15
Številka dela JCK1524S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3211 pcs Podatkovni list JCK1524S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JCK Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 5-DIP Module
Druga imena 1470-1997-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, SCP, UVLO Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 1A