JCK1512S3V3
XP PowerXP Power
JCK1512S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCK1512S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Podatkovni listi: JCK1512S3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCK1512S3V3
Številka dela JCK1512S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3183 pcs Podatkovni list JCK1512S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JCK Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 5-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, SCP, UVLO
Učinkovitost 82% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 3A Aplikacije ITE (Commercial)