JCJ1012D12
XP PowerXP Power
JCJ1012D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCJ1012D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Podatkovni listi: JCJ1012D12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCJ1012D12
Številka dela JCJ1012D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3088 pcs Podatkovni list JCJ1012D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JCJ Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 11-DIP Module, 8 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 416mA, 416mA Aplikacije ITE (Commercial)