JCH1012D15
XP PowerXP Power
JCH1012D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCH1012D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Podatkovni listi: JCH1012D15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCH1012D15
Številka dela JCH1012D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4095 pcs Podatkovni list JCH1012D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JCH Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 5-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, SCP
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 333mA, 333mA Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
JCH1012S3V3
JCH1012S3V3
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Na zalogi: 4141 pcs
Prenesi: JCH1012S3V3.pdf
RFQ
JCH1012S05
JCH1012S05
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 10W
Na zalogi: 4059 pcs
Prenesi: JCH1012S05.pdf
RFQ
JCH-5R
JCH-5R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 150A 2.4KVAC