JCG1524D12
XP PowerXP Power
JCG1524D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCG1524D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Podatkovni listi: JCG1524D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCG1524D12
Številka dela JCG1524D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3187 pcs Podatkovni list JCG1524D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JCG Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 625mA, 625mA Nadzorne funkcije Enable, Active High