JCG1248S2V5
XP PowerXP Power
JCG1248S2V5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCG1248S2V5
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2.5V 12W
Podatkovni listi: JCG1248S2V5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCG1248S2V5
Številka dela JCG1248S2V5 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3035 pcs Podatkovni list JCG1248S2V5.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 2.5V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JCG Moč (Watts) 12W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 84% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 3.5A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 3.5A Nadzorne funkcije Enable, Active High