JCE0648D15
XP PowerXP Power
JCE0648D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCE0648D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Podatkovni listi: JCE0648D15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCE0648D15
Številka dela JCE0648D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5241 pcs Podatkovni list JCE0648D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija JCE Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 1470-1943-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, SCP, UVLO Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 200mA, 200mA