JCE0312S24
XP PowerXP Power
JCE0312S24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCE0312S24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 3W
Podatkovni listi: JCE0312S24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCE0312S24
Številka dela JCE0312S24 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 24V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7429 pcs Podatkovni list JCE0312S24.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JCE Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 1470-2900-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 125mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 125mA