JCD0624D24
XP PowerXP Power
JCD0624D24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCD0624D24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-24V 6W
Podatkovni listi: JCD0624D24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCD0624D24
Številka dela JCD0624D24 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-24V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4851 pcs Podatkovni list JCD0624D24.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -24V
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija JCD Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 82% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 125mA 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 125mA Aplikacije ITE (Commercial)