JCD0548S3V3
XP PowerXP Power
JCD0548S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCD0548S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Podatkovni listi: JCD0548S3V3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCD0548S3V3
Številka dela JCD0548S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5960 pcs Podatkovni list JCD0548S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija JCD Moč (Watts) 5W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 1470-1919-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 76%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.3A 36V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 1.3A