JCD0548D12
XP PowerXP Power
JCD0548D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCD0548D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 5W
Podatkovni listi: JCD0548D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCD0548D12
Številka dela JCD0548D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4265 pcs Podatkovni list JCD0548D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija JCD Moč (Watts) 5W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 1470-1911-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 208mA 36V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 208mA