JCD0412S3V3
XP PowerXP Power
JCD0412S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCD0412S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 4W
Podatkovni listi: JCD0412S3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCD0412S3V3
Številka dela JCD0412S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 4W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5590 pcs Podatkovni list JCD0412S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija JCD Moč (Watts) 4W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 1470-1851-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 74%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.2A 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 1.2A