JCA1024S12
XP PowerXP Power
JCA1024S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCA1024S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 10W
Podatkovni listi: JCA1024S12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCA1024S12
Številka dela JCA1024S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3004 pcs Podatkovni list JCA1024S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 0.80" W x 0.39" H (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm)
Serija JCA Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 1470-1786-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 830mA 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 830mA