JCA1005D02
XP PowerXP Power
JCA1005D02 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCA1005D02
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Podatkovni listi: JCA1005D02.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCA1005D02
Številka dela JCA1005D02 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2886 pcs Podatkovni list JCA1005D02.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 0.80" W x 0.39" H (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm)
Serija JCA Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 1470-1768-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 420mA, 420mA 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 420mA, 420mA