IZ2403SA
IZ2403SA
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Na zalogi: 7838 pcs
Prenesi: IZ2403SA.pdf
RFQ
IZ2415SA
IZ2415SA
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 3W
Na zalogi: 8113 pcs
Prenesi: IZ2415SA.pdf
RFQ
V24C24E100BL2
V24C24E100BL2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 100W
Na zalogi: 774 pcs
Prenesi: V24C24E100BL2.pdf
VE-JWZ-EY
VE-JWZ-EY
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 2V 20W