IV2403SA
XP PowerXP Power
IV2403SA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IV2403SA
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: IV2403SA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IV2403SA
Številka dela IV2403SA Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19371 pcs Podatkovni list IV2403SA.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Serija IV Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 75% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 300mA 21.6V - 26.4V Input
Tok - izhod (maks.) 300mA Nadzorne funkcije -