ITZ0924S15
XP PowerXP Power
ITZ0924S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ITZ0924S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 9W
Podatkovni listi: ITZ0924S15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ITZ0924S15
Številka dela ITZ0924S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 9W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3271 pcs Podatkovni list ITZ0924S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja 8-SIP
Velikost / dimenzija 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.9mm x 9.6mm x 11.2mm) Serija ITZ
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-SIP Module
Druga imena 1470-4030 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, SCP Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 600mA 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 600mA