ISW1205A
XP PowerXP Power
ISW1205A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISW1205A
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 1W
Podatkovni listi: ISW1205A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISW1205A
Številka dela ISW1205A Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11235 pcs Podatkovni list ISW1205A.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 11.4V Napetost - Vhod (maks.) 12.6V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.44" W x 0.26" H (15.2mm x 11.2mm x 6.5mm)
Serija ISW Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 1470-3004-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 73%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 11.4V - 12.6V Input Tok - izhod (maks.) 200mA
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ISW0505A-H
ISW0505A-H
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 1W
Na zalogi: 11842 pcs
Prenesi: ISW0505A-H.pdf
RFQ
ISW0512A
ISW0512A
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Na zalogi: 11554 pcs
Prenesi: ISW0512A.pdf
RFQ
ISW1205A-H
ISW1205A-H
Opis: DC DC CONVERTER 5V 1W