ISU0348D12
XP PowerXP Power
ISU0348D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISU0348D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Podatkovni listi: ISU0348D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ISU0348D12
Številka dela ISU0348D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3576 pcs Podatkovni list ISU0348D12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.75" L x 0.59" W x 0.33" H (19.1mm x 15.0mm x 8.5mm)
Serija ISU03 Moč (Watts) 3W
Paket / primer 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing Druga imena 1470-4285
delovna temperatura -40°C ~ 95°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 82% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 125mA, 125mA Aplikacije ITE (Commercial)