ISU0248D12
XP PowerXP Power
ISU0248D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISU0248D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Podatkovni listi: ISU0248D12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISU0248D12
Številka dela ISU0248D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3799 pcs Podatkovni list ISU0248D12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.75" L x 0.59" W x 0.33" H (19.1mm x 15.0mm x 8.5mm)
Serija ISU02 Moč (Watts) 2W
Paket / primer 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing Druga imena 1470-4267
delovna temperatura -40°C ~ 95°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 81% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 83mA, 83mA Aplikacije ITE (Commercial)