ISE0303A-H
XP PowerXP Power
ISE0303A-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISE0303A-H
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: ISE0303A-H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISE0303A-H
Številka dela ISE0303A-H Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19475 pcs Podatkovni list ISE0303A-H.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - Vhod (Min) 2.97V Napetost - Vhod (maks.) 3.63V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.33" W x 0.28" H (12.7mm x 8.3mm x 7.0mm) Serija ISE
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SMD Module, 5 Leads, Gull Wing Druga imena 1470-4293-2
ISE0303A-H-TR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 72% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input
Tok - izhod (maks.) 303mA Nadzorne funkcije -