ISD0203S3V3
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISD0203S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1.7W
Podatkovni listi: ISD0203S3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISD0203S3V3
Številka dela ISD0203S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1.7W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11995 pcs Podatkovni list ISD0203S3V3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 4.2kV Napetost - Vhod (Min) 2.97V
Napetost - Vhod (maks.) 3.63V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.44" W x 0.27" H (12.7mm x 11.2mm x 6.9mm)
Serija ISD02 Moč (Watts) 1.7W
Paket / primer 8-SMD Module, 5 Leads Druga imena 1470-4626
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 77% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 2.97V - 3.63V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ISD1110P
ISD1110P
Proizvajalci: Nuvoton Technology Corporation America
Opis: IC MEM VOICE REC/PLAY 10S 28DIP
Na zalogi: 4732 pcs
Prenesi: ISD1110P.pdf
RFQ
ISD1-05
ISD1-05
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1.00 MM PITCH ISD1 BODY