ISD0103S3V3
XP PowerXP Power
ISD0103S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISD0103S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: ISD0103S3V3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ISD0103S3V3
Številka dela ISD0103S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18113 pcs Podatkovni list ISD0103S3V3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 4.2kV Napetost - Vhod (Min) 2.97V
Napetost - Vhod (maks.) 3.63V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.44" W x 0.26" H (12.7mm x 11.0mm x 6.6mm)
Serija ISD01 Moč (Watts) 1W
Paket / primer 8-SMD Module, 5 Leads Druga imena 1470-4440
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 73% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input
Tok - izhod (maks.) 303mA Aplikacije ITE (Commercial)