ISB0148D12
XP PowerXP Power
ISB0148D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISB0148D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Podatkovni listi: ISB0148D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ISB0148D12
Številka dela ISB0148D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brezplačno / brez zahteve preverjanje inventarja
Količina na voljo 8360 pcs Podatkovni list ISB0148D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.74" L x 0.54" W x 0.33" H (18.9mm x 13.7mm x 8.5mm)
Serija ISB01 Moč (Watts) 1W
Pakiranje Bulk Paket / primer 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Druga imena 1470-3890
ISB0148D12-ND
delovna temperatura -40°C ~ 95°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, SCP Učinkovitost 81%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 42mA, 42mA