ISB0105D15
XP PowerXP Power
ISB0105D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISB0105D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Podatkovni listi: ISB0105D15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ISB0105D15
Številka dela ISB0105D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brezplačno / brez zahteve preverjanje inventarja
Količina na voljo 7999 pcs Podatkovni list ISB0105D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.74" L x 0.54" W x 0.33" H (18.9mm x 13.7mm x 8.5mm)
Serija ISB01 Moč (Watts) 1W
Pakiranje Bulk Paket / primer 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Druga imena 1470-3876
ISB0105D15-ND
delovna temperatura -40°C ~ 95°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, SCP Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 33mA, 33mA