IQ1509SA
IQ1509SA
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 9V 1W
Na zalogi: 17939 pcs
Prenesi: IQ1509SA.pdf
RFQ
IQ1215SA
IQ1215SA
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 1W
Na zalogi: 15042 pcs
Prenesi: IQ1215SA.pdf
RFQ
IQ1212S
IQ1212S
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Prenesi: IQ1212S.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%