IMM0212S12
XP PowerXP Power
IMM0212S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMM0212S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 2W
Podatkovni listi: IMM0212S12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IMM0212S12
Številka dela IMM0212S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6754 pcs Podatkovni list IMM0212S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Serija IMM02 Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 1470-3067-5 delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 79%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 167mA