IMM0105D12
XP PowerXP Power
IMM0105D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMM0105D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Podatkovni listi: IMM0105D12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IMM0105D12
Številka dela IMM0105D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7028 pcs Podatkovni list IMM0105D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.36" W x 0.44" H (19.5mm x 9.2mm x 11.1mm)
Serija IMM01 Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 6 Leads
Druga imena 1470-3573 delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, SCP Učinkovitost 81%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 42mA, 42mA