IML0224D15
XP PowerXP Power
IML0224D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IML0224D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Podatkovni listi: IML0224D15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IML0224D15
Številka dela IML0224D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12884 pcs Podatkovni list IML0224D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.47" H (19.5mm x 9.8mm x 12.0mm)
Serija IML02 Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 1470-3700 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 66mA, 66mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 66mA, 66mA