IML0212S3V3
XP PowerXP Power
IML0212S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IML0212S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: IML0212S3V3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IML0212S3V3
Številka dela IML0212S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11483 pcs Podatkovni list IML0212S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.47" H (19.5mm x 9.8mm x 12.0mm)
Serija IML02 Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 1470-3671 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 76%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 600mA