IMA0124D12
XP PowerXP Power
IMA0124D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMA0124D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Podatkovni listi: IMA0124D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IMA0124D12
Številka dela IMA0124D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12698 pcs Podatkovni list IMA0124D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.36" W x 0.42" H (19.5mm x 9.2mm x 10.6mm)
Serija IMA01 Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 1470-3771 delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 72%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 41.6mA, 41.6mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 41.6mA, 41.6mA