IMA0112S12
XP PowerXP Power
IMA0112S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMA0112S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 1W
Podatkovni listi: IMA0112S12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IMA0112S12
Številka dela IMA0112S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11052 pcs Podatkovni list IMA0112S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.36" W x 0.42" H (19.5mm x 9.2mm x 10.6mm)
Serija IMA01 Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 1470-3746 delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 77%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 83.3mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 83.3mA