IHA0109D1509
XP PowerXP Power
IHA0109D1509 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHA0109D1509
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
Podatkovni listi: IHA0109D1509.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHA0109D1509
Številka dela IHA0109D1509 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V -9V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13446 pcs Podatkovni list IHA0109D1509.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -9V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 6kV Napetost - Vhod (Min) 8.1V
Napetost - Vhod (maks.) 9.9V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm) Serija IHA01
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tube
Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads Druga imena 1470-3794
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 76% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 33mA, 55mA 8.1V - 9.9V Input
Tok - izhod (maks.) 33mA, 55mA Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IHA0109D15
IHA0109D15
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 1W