ICZ0924D12
XP PowerXP Power
ICZ0924D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICZ0924D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 9W
Podatkovni listi: ICZ0924D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ICZ0924D12
Številka dela ICZ0924D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 9W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3234 pcs Podatkovni list ICZ0924D12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja 12-SIP Velikost / dimenzija 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm)
Serija ICZ Moč (Watts) 9W
Paket / primer 12-SIP Module, 6 Leads Druga imena 1470-4215
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO
Učinkovitost 89% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 375mA, 375mA 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 375mA, 375mA Aplikacije ITE (Commercial)