ICH7548S2V5
XP PowerXP Power
ICH7548S2V5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICH7548S2V5
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC/DC CONVERTER
Podatkovni listi: ICH7548S2V5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ICH7548S2V5
Številka dela ICH7548S2V5 Proizvajalec XP Power
Opis DC/DC CONVERTER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1041 pcs Podatkovni list ICH7548S2V5.pdf
Napetost - delo 75W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 2.5V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Voltage - Dropout (tipičen) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija ICH RoHS Status Box
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija 9-DIP Module
Izhodna konfiguracija 1 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca ICH7548S2V5 Uredba o vrsticah 77%
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP Igralni zatiči 15A
Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 15A 36V - 75V Input Opis DC/DC CONVERTER
Tok - prelom 1.5kV (1500V)