ICH7524WS12N
XP PowerXP Power
ICH7524WS12N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICH7524WS12N
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 75W
Podatkovni listi: ICH7524WS12N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ICH7524WS12N
Številka dela ICH7524WS12N Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2828 pcs Podatkovni list ICH7524WS12N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1500V Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Half Brick Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija ICH Moč (Watts) 75W
Pakiranje - Paket / primer Half Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 6.25A Nadzorne funkcije Enable, Active Low