ICH7524S2V5
XP PowerXP Power
ICH7524S2V5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICH7524S2V5
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2.5V 75W
Podatkovni listi: ICH7524S2V5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ICH7524S2V5
Številka dela ICH7524S2V5 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3129 pcs Podatkovni list ICH7524S2V5.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 2.5V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija ICH Moč (Watts) 38W
Pakiranje Box Paket / primer 9-DIP Module
Druga imena 1470-4379
ICH7524S2V5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP Učinkovitost 77%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 15A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 15A