ICH5048WS3V3N
XP PowerXP Power
ICH5048WS3V3N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICH5048WS3V3N
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Podatkovni listi: ICH5048WS3V3N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ICH5048WS3V3N
Številka dela ICH5048WS3V3N Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 33W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5731 pcs Podatkovni list ICH5048WS3V3N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1500V Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Half Brick Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija ICH Moč (Watts) 33W
Pakiranje - Paket / primer Half Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 78% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ICH5048WS24
ICH5048WS24
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 24V 50W
Na zalogi: 1438 pcs
Prenesi: ICH5048WS24.pdf
RFQ
ICH7512S15
ICH7512S15
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 75W
Na zalogi: 1266 pcs
Prenesi: ICH7512S15.pdf
RFQ
ICH5048WS3V3
ICH5048WS3V3
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 50W