ICH5024S24
XP PowerXP Power
ICH5024S24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICH5024S24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 50W
Podatkovni listi: ICH5024S24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ICH5024S24
Številka dela ICH5024S24 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 24V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1190 pcs Podatkovni list ICH5024S24.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija ICH Moč (Watts) 50W
Pakiranje Box Paket / primer 9-DIP Module
Druga imena 1470-4350
ICH5024S24-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.08A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 2.08A