ICH15048S15
XP PowerXP Power
ICH15048S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICH15048S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 50W
Podatkovni listi: ICH15048S15.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 791 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 791 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ICH15048S15
Številka dela ICH15048S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 791 pcs Podatkovni list ICH15048S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija ICH Moč (Watts) 150W
Pakiranje Box Paket / primer 9-DIP Module
Druga imena 1470-4338
ICH15048S15-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP Učinkovitost 85%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 10A
Nadzorne funkcije Enable, Active High Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ICH15048S2V5N
ICH15048S2V5N
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 2.5V 150W
Na zalogi: 3636 pcs
Prenesi: ICH15048S2V5N.pdf
RFQ
ICH15048S15N
ICH15048S15N
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 150W