HHP650PS28
XP PowerXP Power
HHP650PS28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HHP650PS28
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 28V 651W
Podatkovni listi: HHP650PS28.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 309 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 309 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HHP650PS28
Številka dela HHP650PS28 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 28V 651W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 309 pcs Podatkovni list HHP650PS28.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 305 VAC
Tip Enclosed, Conformal Coated Velikost / dimenzija 9.99" L x 4.20" W x 2.50" H (253.8mm x 106.8mm x 63.5mm)
Serija HHP650 Moč (Watts) 651W
Druga imena 1470-2751 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 28V 23A 85 ~ 305 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 23A Odobritve CB, TUV, UL