HDS800PS48
XP PowerXP Power
HDS800PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HDS800PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 800W
Podatkovni listi: HDS800PS48.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 286 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 286 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HDS800PS48
Številka dela HDS800PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 800W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 286 pcs Podatkovni list HDS800PS48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 9.80" L x 5.00" W x 1.61" H (249.0mm x 127.0mm x 40.9mm)
Serija HDS800 Moč (Watts) 800W
Druga imena 1470-2692 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 92% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 16.7A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 16.7A Odobritve CB, TUV, UL