GCU500PS12
XP PowerXP Power
GCU500PS12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCU500PS12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC-DC OPEN FRAME PSU, 500W, IND+
Podatkovni listi: GCU500PS12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 511 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 511 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GCU500PS12
Številka dela GCU500PS12 Proizvajalec XP Power
Opis AC-DC OPEN FRAME PSU, 500W, IND+ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 511 pcs Podatkovni list GCU500PS12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.50" L x 3.30" W x 1.55" H (165.1mm x 83.8mm x 39.4mm)
Serija GCU500 Moč (Watts) 250W (500W Forced Air)
Druga imena 1470-4497 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 92% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 20.8A 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 20.8A Odobritve CB, CE, TUV, UL