FS10CT-12
XP PowerXP Power
FS10CT-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FS10CT-12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-500V 10W
Podatkovni listi: FS10CT-12.pdf
Status RoHs Brez izjeme / RoHS skladna
Stanje zalog 570 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 570 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FS10CT-12
Številka dela FS10CT-12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-500V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez izjeme / RoHS skladna
Količina na voljo 570 pcs Podatkovni list FS10CT-12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -500V
Napetost - izhod 1 500V Napetost - izolacija 2.5kV
Napetost - Vhod (Min) 0.7V Napetost - Vhod (maks.) 12V
Tip High Voltage - Isolated Module Velikost / dimenzija 2.25" L x 1.12" W x 0.50" H (57.2mm x 28.5mm x 12.7mm)
Serija XP EMCO - FS Moč (Watts) 10W
Pakiranje Box Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1470-3291 delovna temperatura -25°C ~ 75°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OTP, OVP, SCP Učinkovitost 85%
natančen opis High Voltage - Isolated Module DC DC Converter 2 Output 500V -500V 10mA, 10mA 0.7V - 12V Input Tok - izhod (maks.) 10mA, 10mA